You must have Javascript enabled in order to use this site


Haber
5 Ağustos 2017

BERLİN TEKNİK GEZİSİ

img


Dosyayı İndir

Değerli meslektaşımız,

Berlin, UNESCO dünya mirası listesine girmiş müzeleri, tarihi ve aynı zamanda modern mimari örnekleriyle görülmesi gerekli nadir kentlerden biri olarak dikkat çekmektedir.

İncelemesinde mesleki kazanımlar getirmesi bakımından fayda gördüğümüz Avrupa’nın sanat ve kültür merkezlerinden Berlin’e bir teknik gezi programlanmaktadır. Gezinin mesleki anlamda daha verimli hale gelmesi için çaba harcanmakta ve bu amaca dönük olarak Berlin Mimarlar Odası ile irtibat sürdürülmekte, böylelikle ortak bir mesleki etkinlikle tamamlanması planlanmaktadır.

Daha önce teşebbüs ettiğimiz, fakat bilinen nedenlerle iptal etmek zorunda kaldığımız geziyi bu kez, Adana Ticaret Odası’nın fonlarından da faydalanarak gerçekleştirmek arzusundayız. Adana Ticaret Odası’na kayıtlı, aidat borcu bulunmayan, 42. Meslek grubunda yer alan firma ortağı meslektaşlarımızdan 1 (bir) üye söz konusu fondan faydalanabileceği ve 3.000.- ( üçbinlira) ye kadar teşvik alabileceği belirtilmektedir.

Ekte seyahat ile ilgili makul fiyatlar vermesinden dolayı anlaşmaya vardığımız  Nevatur’ a ait fiyatları inceleyebilirsiniz. Berlin aynı zamanda bir fuar kenti olduğundan gerek yol, gerek konaklama konularında opsiyon almak oldukça güç olmaktadır. Bu nedenle geri dönüşlerimizin yine Nevatur’dan Nimet GÜZELOĞLU ‘na 0 506 487 45 454 telefon ile  28.08.2017 tarih ve 12.00 ye kadar yapılması gerekmektedir. Firma, vize işlemleri için aynı kişi vasıtasıyla üyelerimize yardımcı olacaktır.

5-9 Ekim 2017 tarihindeki bu geziye katılımızı bekliyor, çalışmalarınızda başarılar diliyoruz.

 

Saygılarımızla