You must have Javascript enabled in order to use this site


Haber
25 Mart 2017

SÖYLEŞİ MİMARLIK VE İLETİŞİM

img

Yaratıcı disiplinlinler alanında mimar, sanatçı ve çeşitli kurumlara iletişim danışmanlığı hizmeti veren Aydan Öksüz, 24 Mart Cuma günü TMMOB Mimarlar Odası Adana Şubesi’nde ilk kez düzenlenecek ‘Mimarlık ve İletişim’ seminerine konuşmacı olarak katılacak.

‘Mimarlık ve İletişim’ başlığı altında gerçekleşecek söyleşi 24 Mart Cuma günü saat 18:00’de oda üyeleri ve mimarlık öğrencilerinin katılımıyla Adana Mimarlar Odası Toplantı Salonu’nda gerçekleşecek. Seminerde iletişimin yaratıcı disiplinlerdeki yeri, iletişim süreçleri, mimarlıkta kurumsal iletişim, medya iletişimi, dijital iletişim algısı ve dijital kimlik konuları ele alınacak. Bugüne kadar çeşitli üniversitelerde halkla ilişkiler ve sanat üzerine söyleşiler gerçekleştiren Aydan Öksüz, disiplinlerarası yaklaşımla mimarlar, tasarımcılar ve öğrencilerle farklı dönemlerde ‘Mimarlık ve İletişim’ söyleşilerinde bir araya gelecek.

 

 

Aydan Öksüz

Beykent Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık, İşletme ve İstanbul Bilgi Üniversitesi Kültürel İncelemeler (MA) bölümünde eğitim aldı. 2008 yılında Hürriyet Gazetesi Köşe Yazarı Yalçın Bayer’in yanında staj yaptı.  2010 yılında Antalya Film Festivali Basın bölümünde çalıştı. 2010 – 2011 yılında sağlık iletişimi konusunda eğitimler aldı ve bu alanda çalışmalarına devam etti. 2011 – 2015 yılları arasında halkla ilişkiler ajanslarında, perakende-moda, teknoloji, ve kültür ve sanat alanlarında medya ve müşteri ilişkileri çalışmalarını yönetti. Sergiler ve açılışlar düzenledi. Yaratıcı disiplinlinler, mimarlık ve teknoloji alanında iletişim danışmanlığının yanı sıra şiir, sinema, müzik, gezi ve sergiler üzerine yazılar yazıyor.

 

İletişim:

aydan.oksuz@gmail.com

 

Adana Mimarlar Odası:

adana@mo.org.tr

0322 454 17 95